Hakkımızda

Projeleriniz için yapısal çözümler

Hakkımızda

Master Teknik Mühendislik İnşaat Tic.Ltd.Şti 2002 yılında Yağmur Mühendislik adıyla YKS bayisi olarak iş hayatına başlamıştır. Kurulduğu günden itibaren 18 yıllık tecrübe ve bilgi birikimi ile Yapı Kimyasal ve Yalıtım sektöründe Bölgede lider firma olmuş Ülke genelinde ise kendine önemli ölçüde yer edinmiştir. Trabzon merkezli olan şirketimiz Türkiye’nin her bölgesinde hizmet vermeye devam etmektedir.

Şirketimiz bünyesinde Zemin Kaplamaları, Su Yalıtımı, Poliüretan Enjeksiyon Uygulamaları, Poliüretan Su Yalıtımı ve Otopark Kaplama Sistemleri ve Onarım Güçlendirme konularında BASF YKS Uzman Uygulayıcı Bayi statüsü ile hizmet vermeye devam etmektedir.  Master Teknik Mühendislik olarak Projelerimizde çözüm odaklı çalışmış, müşterilerimizin talep ve beklentilerini tam ve zamanında, dünya standartlarına uygun kaliteli güvenilir hizmet verebilmek için sürekli yenilikçi yönetim sistemi anlayışı ile yalıtım sektöründeki kurumsal yapısını korumaktadır.

Misyon

Sektörümüzdeki yeniliklerin takipçisi olarak, kalitemizden ödün vermeden, en yeni ürünleri en kısa zamanda müşterilerimize sunmak ve müşteri memnuniyeti oluşturmak en büyük hedefimizdir.

Vizyon

Güvenilirlik ve kalite ilkelerinden vazgeçmeden, müşteri memnuniyeti ve ihtiyaçlarını esas alarak, kendi doğrularımız çerçevesinde sektörümüzde aranan bir marka olarak kalmak ve yenilikçi ruhumuzla istikrar içinde büyüyen bir şirket olarak uluslararası pazardaki yerimizi güçlendirmek ve uzun vadede kalıcı olmasını sağlamak.